Banki oferują kredyty hipoteczne na prefabrykowane stropy gotowe

Czasem życie daje nam w kość i sprawia, że nie mamy satysfakcjonującej ilości gotówki, aby spełnić jakieś zamysły. Faktycznie w naszym kraju to jest powszedniością, że bezustannie nam na coś brakuje. W takim razie mamy tak bardzo rozbudowaną propozycję bankową i kredyty hipoteczne na domy energooszczędne i prefabrykowane stropy hipoteczne są reklamowane nieomal na każdym kroku.

Budując dom energooszczędny najlepiej zastosować technologię gotowych stropów

Niemniej jednak pozyskanie kredytu na gotowy strop prefabrykowany do budowy domu nie jest już taką prostą kwestią. Poza tym że powinniśmy mieć czystą historię w Biurze Informacji Kredytowej i nie powinniśmy figurować w Krajowym Rejestrze Długów, to starając się o kredyt bankowy, musimy pokazać adekwatne dowody. O ile jesteś zatrudniony na umowę o pracę, to musisz dostarczyć ksero umowy o pracę wraz z zaznaczeniem jej rodzaju, pismo o dochodach z zakładu pracy wraz z jego nazwą, adresem, NIP-em i KRS-em, PIT-11 za rok zeszły czy wyciąg rachunku, na który przelewane jest zapłata ewentualnie druk RMUA wystawiony w ciągu poprzedniego półrocza. Renciści i emeryci muszą przedstawić decyzję o nadaniu świadczenia, ostatni lub przedostatni odcinek wypłaty świadczenia ewentualnie wyciąg rachunku, na który przelewane jest świadczenie bądź zaświadczenie z ZUS czy KRUS o dostawaniu świadczenia.

Producent rolny musi zaprezentować zaświadczenie z urzędu gminy dotyczące miary gospodarstwa agrarnego czy też dekret płatniczy, dokument z urzędu gminy o niezaleganiu z podatkiem rolnym a dodatkowo zaświadczenie z KRUS o niezaleganiu z spłacaniem zrzutek na ubezpieczenie. Z kolei przedsiębiorcy muszą przedstawić wypis z KRS lub pismo o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, wolę o nadaniu NIP-u, pismo o REGON-ie, dokument opłacania składek ZUS za ostatnie trzy miesiące, potwierdzenie niezalegania z podatkami w urzędzie skarbowym, rachunek dochodów i strat plus podsumowanie za rok bieżący albo pismo o zyskach wystawione przez biuro rachunkowe.

Nowoczesny dom powinien mieć prefabrykowany strop specjalnie na wymiar

Tak więc w zależności od tego kto stara się o kredyty na nowy strop prefabrykowany, takie dokumenty musimy przedstawić w banku. Gdy zaciągamy kredyty na jakiś ważny cel bankowe, to musimy być świadom, że w banku kluczowe jest nie tylko nasze stanowisko, ale także należy pokazać szereg dowodów. W zależności od tego które jest nasze pochodzenie dochodów, takie poświadczenia musimy przynieść. Jednakże to nie wszystko. Od czasu do czasu w przypadku większych kwot, jeżeli kredytobiorca jest w związku małżeńskim, bank wymaga także zgody współmałżonka albo jego podpisu. Tymczasem jeśli wcześniej braliśmy pożyczkę w jakimś banku, to niekiedy starczy tylko w tym samym banku demonstracja dowodu osobistego a także jakiegoś dokumentu potwierdzającego zarobki.

Natomiast jeżeli chodzi o gotowe stropy prefabrykowane i gdzie je można zamówić to polecamy Państwu przedstawiciela producenta niemieckich stropów z żelbetonu. To profesjonalna firma, która zajmuje się montażem gotowych stropów na budowanych lub gruntownie remontowanych domach. Poniżej znajdziecie ofertę na gotowe stropy prefabrykowane.

https://www.domdobrejenergii.pl/stropy-prefabrykowane/

Dodaj komentarz