Katalog stron

Czy rozmyślałeś drzewiej nad tym, jakie możliwości może dać ci katalog stron? Jak nie, to możesz się tym teraz zaintrygować. Dzięki temu nie tylko lepiej wypromujesz twoją stronę, ale też powiększysz osobistą możliwość na trafienie do jak największej ilości użytkowników.

Jak chcesz skorzystać z naszego katalogu stron, to nie ma żadnych problemu, lecz jest parę warunków. Początkowo musisz wyłonić jakiś rejestr stron z listy, aby dołączyć swoją stronę. Jak weźmiesz kilka katalogów, to będzie to dla ciebie kolejna reklama. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że nasz katalog zawiera wyłącznie potrzebne zawartości, toteż nie możesz kopiować opisów.

Każdy opis jest moderowany przez moderatora i jeżeli okaże się kopią, jest on kasowany. To sprawia, że nasz katalog oryginalnych stron internetowych trzyma wyłącznie unikatowe treści i jedynie dobre strony oraz ciekawe miejsca w sieci. Jednak musisz wiedzieć, że to sprawia, że wpisy są swobodnie indeksowane przez przeglądarki, a twoje stronki będą łatwiej widome dla odbiorców oraz wyszukiwarek internetowych.

Dodaj komentarz