Konkursy

Jakie konkursy są lepsze? Oczywiście gratisowe konkursy oraz te, które zwyciężamy albo przynajmniej mamy ogromną perspektywę wygrać. Im mniej osób o nim wie, tym jest rzecz jasna większa okazja na zwycięstwo.

Prawdopodobnie jeden z największych polskich memoriałów, który poza ogólnopolskim ogłoszeniem ma dodatkowo dodatek terenowy, w którym co piątek publikowane są konkursy do wygrania. Osoby, które jako pierwsze wystosują smsa pod załączony numer telefonu zyskują bilety: do kina, do teatru, na występ czy w jakieś inne fajne miejsce. Jak dla mnie to trafny pomysł, bo pozwala rozpowszechniać w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się wygra to za nieduże pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z partnerem do kina czy teatru. Również przeróżne stacje radiowe organizują co jakiś okres gratisowe quizy. Wystarczy zadzwonić pod podany numer i niekiedy nie musieć nawet odpowiadać na zapytanie, aby otrzymać pierwszorzędne perfumy, kolację w elitarnej restauracji czy bilet wstępu na drogą imprę w modnym klubie.

Kiedyś udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Wprawdzie trzeba było trochę poszperać w internecie, aby odszukać odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była wielka. Nigdy potem już mi się nie udało powtórzyć tego małego sukcesu.
Ale w którejś rozgłośni radiowej również coś wygrałam. Chociaż to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i powiedziała, żebym zadzwoniła, bo ona już wykorzystała swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy. Również gratisowe quizy internetowe mogą nam dać możliwość zyskać ciekawe nagrody. Jeżeli wysłanie maila jest gratisowe lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto wziąć udział.

Dodaj komentarz