Kredyty i pożyczki bez zaświadczeń

Kredyty są od dłuższego czasu nierozerwalną częścią naszego życia. Zaciągamy je na wszystko i coraz częściej. W bankowej ofercie są kredyty pod hipotekę, pożyczki pod zastaw, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty bez BIK, pożyczki bez KRD, kredyty na dowód czy szybkie pożyczki.

Dostajemy je teraz już z przeróżnych względów. Na pierwszym miejscu nadal stoi kupno mieszkania czy budowa domu rodzinnego, a kolejno samochód, sprzęt komputerowy, motor czy jakaś wycieczka zagraniczna. Oczywiście zaciągamy coraz częściej także kredyty pozabankowe bez bik na samochód, telewizor czy lodówkę, ale przytrafia się również, że zaciągamy kredyt po to, aby móc zapłacić za wesele dziecka, komunię, chrzest, kupić prezent z jakiejś ważnej okazji czy wyposażyć dziecko w wyprawkę do szkoły.

Poza ofertami bankowymi mamy na rynku również różne oferty pozabankowe. Także możemy skorzystać z pożyczki od osób prywatnych. Można wybrać pomiędzy pożyczkami przez internet, czyli pożyczkami prywatnymi lub pożyczkami społecznościowymi. Chyba obecnie wszystko można kupić na kredyt w tych czasach.

Dodaj komentarz