Top model

Każda młoda dziewczyna gdy jest mała, myśli o tym, żeby być gwiazdą. Zawód modelki jest dość trudny, mimo obrazu, który ukazywany jest w mediach. Niedawno do naszego kraju trafił telewizyjny show Top Model, który był jednym wielkim konkursem, mającym na celu wyłonienie młodej dziewczyny top modelki.

Miał on wskazać widzom, że z brzydkiego kaczątka może udać się śliczny łabędź. Zyskał ogromną popularność, miał na tyle wielką oglądalność, że postanowiono go kontynuować, co oznacza, że widzowie mogą spodziewać się drugiej edycji. Top Model to pewien zwrot, który w różnych krajach nastąpił wiele lat wcześniej. I choć nasza polska edycja nie była tak spektakularna, to jednak przełamywała różnego rodzaju tabu. Dziewczyny startujące na modelki bowiem musiały pozować do fotek nago, do tego w różnych pozach. Zadania które wykonywały dziewczyny nie były łatwe, jednakże większość z dziewczyn dała sobie znakomicie radę. Sympatia publiczności okazała się ważniejsza od słów jury, czy nawet samego wyglądu modelki.

Tytuł Top Model zdobyła dziewczyna, która nie była liderką przez cały program. Wyrosła na nią przypadkowo. Widzowie lubią, kiedy na ich oczach rodzi się gwiazda. Może dlatego właśnie tego rodzaju programy jak popularne show Top model zyskują taką popularnością. Dziewczyny, które nie wzięły udziału w przesłuchaniach do pierwszej edycji, już niedługo będą miały szansę to zrobić. Ciekawe czy będą miały tyle energii, żeby stanąć oko w oko z jury, które jest trudne i nie zawsze miło obchodzi się z dziewczynami, które pragną zostać modelkami.

Dodaj komentarz