Umwiamy się na randki

Single, które nie chcą spędzać swojego życia bez kogoś szukają partnera na różne sposoby. Jedne dają się swatać bliskim i rodzinie, inne umawiają się na randki umawiane przez internet z kolegami czy koleżankami z pracy, a jeszcze inne korzystają z możliwości, jakie daje im sieć i umieszczają swoje ogłoszenia w necie.

Co jakiś czas powstają nowe portale randkowe, które pośredniczą w spotkaniach między osobami, i poznają się w wirtualnym świecie. Tak zawsze można się dokładniej poznać, zanim dojdzie do randki w realnym świecie. Co więcej, wcale nie musi do tego dojść, jeśli osoba, z którą rozmawiamy nam się nie spodoba, nie zachęci nas do siebie w wirtualnym świecie. Takie randkowanie daje ekscytujące możliwości. Nie należy bowiem ograniczać sie tylko i wyłącznie do takiej sieciowej formy. Można dodatkowo szukać szczęścia tradycyjnie, poznawać nowych ludzi w autobusie czy lokalu.

Można również zamieścić anonse towarzyskie w prasie, jednakże na takie anonse decydują się już tylko nieliczni, zazwyczaj osoby starsze, które nie szukają flirtu w Internecie. Jest to dla nich po prostu inne wyjście. Do tego zamiast e-maili dostaje się listy. A nie ma to jak myśli innej osoby zapisane własnoręcznie na kartce. Należy pomyśleć o szukaniu miłości, a nie wyłącznie robieniu kariery, w przeciwnym razie po jakimś czasie może okazać się, że nie mamy z kim dzielić własnych małych radości i smutków, a co więcej musimy uciekać się właśnie do dawania ogłoszeń towarzyskich w pismach czy szukania partnera życiowego w sieci.

Dodaj komentarz